Rachel Lowenstein

Rachel Lowenstein

Mindshare

Yönetici Ortağı

Invention+ (Mindshare İnovasyon birimi olan Invention+ yönetici ortağı olan Rachel Lowenstein Kuzey Amerika bölgesinde Chanel, BlackRock ve diğer markaların dijital inovasyonunu yönetmektedir.

Çalıştığı markalarla AI, AR, VR, odiyo ve ses teknolojilerini kullanarak yeni yollar geliştirirken, bir yanda da ajansın ses ve ses iletişiminden sorumlu lideridir.

Rachel LGBTQ ve toplumsal cinsiyet eşitliği konusunda iyi bir savunucu liderdir. Aynı zamanda The Collective’in kurucu ortaklarından biri olarak ajans danışmanlık ve kültürel koşulları kapsamında iş ortamında çeşitlilik yaratan müşterilerinin medya planlarına da yansıtmaktadır.

The Mobile Marketing Association SMARTIES, The OMMA Awards ve The FCS Portfolio Awards’dan onur ödülleri sahibi olan Rachel Lowenstein’ın Adweek, Campaign, Mobile Marketer ve Luxury Dailiy gibi yayınlarda makaleleri yer almıştır. The Drum ödüllerinde yaratıcılığıyla ’50 Under 30’ olarak aday gösterilen Rachel Business Insider’s Rising Stars of Madison Avenue’da da nominasyon kazanmıştır.

Arizona State University mezunu olan Rachel, Barrett Honors College’da Fransızca ve Pazarlama onur derecesini tamamlamıştır.